Czekoladki dla dzieci

Czekoladowe monety do jedzenia!

Któż z nas nie pamięta czekoladowych monet do jedzenia w dzieciństwie?  Była to wielka frajda i uciecha dla każdego dziecka, posiadanie takich „pieniążków”, które można zjeść i w dodatku są wyborowe w smaku. To był fenomen niczym guma do żucia zawinięta w ten sposób, że wyglądała jak papieros. Słodycze, które imitują różne rzeczy są niesamowitą atrakcją zarówno dla dzieci, jak i czasami nawet dla dorosłych.

Monety czekoladowe EURO są to czekoladowe krążki zawinięte w sreberka z motywem EURO. W obecnych czasach, gdzie bardzo popularną i powszechnie dostępną walutą jest właśnie EURO są to czekoladki jak najbardziej na czasie i przy okazji mają one funkcje edukacyjną dla naszego dziecka, które dzięki tego rodzaju czekoladkom dowiedzą się jak wyglądają monety EURO w smaczny sposób. Monety czekoladowe EURO są wykonane z najlepszej jakości, przepysznej, rozpływającej się w ustach mocno mlecznej czekolady.

Jeżeli chodzi o wielkość tego typu monet czekoladowych EURO to mają one średnice wielkości dwudziestu dziewięciu milimetrów. Są one pakowane oraz zamknięte w blaszanym opakowaniu o kształcie sklepowej kast fiskalnej. W takim opakowaniu mieści się aż 450 monet, więc mała fortuna dla naszej pociechy. Cena takiego jednego opakowania to sto dwadzieścia dziewięć złotych i dziewięćdziesiąt dziewięć groszy.

Co do składu tego rodzaju monet czekoladowych EURO to wygląda on następująco: mleczna czekolada, w czym kakao to minimum dwadzieścia osiem procent, a mleko to minimum szesnaście i pół procenta. Następne składniki to: cukier, mleko pełne w proszku, masa kakaowa, masło kakaowe, serwatka w proszku, emulgator: soja i lecytyna, aromat: wanilia. Tego rodzaju monety czekoladowe EURO mogą zawierać śladowe ilości orzechów oraz glutenu.

Monety czekoladowe EURO to świetna okazja, aby wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa i znów poczuć się młodo. Jest to nieduża, czekoladowa przekąska w ciągu dnia, po którą możemy sięgnąć w każdej chwili, gdy najdzie nas nagła potrzeba czekolady. Dodatkowym atutem tych monet czekoladowych EURO jest fakt, że są one zapakowane w pudełku o kształcie kasy fiskalnej co stawi dodatkową atrakcję dla konsumentów, a w szczególności dla małych dzieci. W ten sposób mogą one zobaczyć jak wygląda mniej więcej typowa kasa fiskalna oraz do czego służy. Dzięki temu nasze dziecko, poza smacznym smakołykiem dostaje w gratisie także mini zabawkę w postaci kasy fiskalnej i monety, które może sobie dobrze obejrzeć, a następnie smacznie zjeść.