Lizaki 3d

Na naszym rynku są już dostępne lizaki najlepszej klasy. Są to produkty polskiego pochodzenia, a do tego mają one doskonały smak oraz przede wszystkim wyróżniają się wspaniałymi kształtami odlewanym w formach 3D. Z pośród bardzo szerokiej gamy lizaków znajdziesz takie pozycje jak lizaki serca, lizaki kwiatki, lizaki uśmiechnięte Be Happy, Facebook Like ora wiele, wiele innych. Są to lizaki bardzo trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia, które nabędziesz w hurtowni słodyczy KURI, możesz zamówić tam wspaniałe lizaki Candy Way już teraz. Poniżej znajdziesz opis kilku ciekawych lizaków, których koniecznie musisz spróbować!

•     Lizaki Be Happy – są to słodkie lizaki w kształcie uśmiechniętej, żółtej buźki, bardzo pozytywne i trudno się nie uśmiechnąć na ich widok. Jeżeli chodzi o ich wymiary to wynoszą one: 6 centymetrów na 6 centymetrów na 0,7 centymetra na 14,5 centymetra. Z czego 6 centymetrów to długość lizaka, kolejne 6 centymetrów to jego szerokość, 0,7 centymetra to jego grubość, natomiast 14, 5 centymetra to jego długość wraz z patyczkiem.  Waga jednego lizaka Be Happy wynosi 35 gram, a w opakowaniu zbiorczym znajduje się 30 sztuk lizaków. Są to lizaki o bardzo wyrazistych kształtach, a do ich odlania użyto form najwyższej jakości, dlatego ich cena wynosi 54, 99 złotego za 30 sztuk. Dodatkowo lizaki Be Happy charakteryzują się przepysznym smakiem, a to nie zawsze idzie w parze z dobrym wyglądem lizaka. Tego rodzaju lizaki są idealnym pomysłem na prezent na różne przyjęcia, eventy oraz inne okazje. Oprócz tego lizaki te prezentują się rewelacyjnie na żywo. Każdy lizak z osobna pakowany jest w przezroczystą folię.

•     Lizaki Facebook Like LAJK Lubię to! – są to słodkie lizaki w kształcie niebieskiej łapki LUBIĘ TO,  ostatnimi bardzo popularnej przez portal społeczności owy facebook. Lubię to jest to symbol znany chyba każdemu, który kojarzy się bardzo pozytywnie. Co do lizaków to ich wymiary wyglądają następująco: 5,5 centymetra na 6,5 centymetra, na 0,5 centymetra na 13 centymetrów. Z czego 5,5 centymetra to długość lizaka, 6,5 centymetra to jego szerokość, 0,5 centymetra to jego grubość, natomiast 13 centymetrów to długość lizaka łącznie z patyczkiem. Waga jednego lizaka wynosi 25 gram. Wszystkie lizaki pakowane są w paczkach po 30 sztuk, cena takiej paczki wynosi 59, 99 złotego. Lizaki te mają niesamowicie wyraziste kształty, dlatego, że do ich odlania użyto form o bardzo wysokiej jakości. Oprócz tego charakteryzują się ona doskonałym smakiem, który nie zawsze idzie w parze z ładnym wyglądem słodyczy. Lizaki z „lubię to”  doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach oraz eventach, a w dodatku prezentują się przepięknie na żywo, co jest ich wielkim atutem.