Czeoladki Toffifee najlepsze na każdą okazję

Chyba każdy zna niezapomniany smak czekoladek Toffifee. To ulubiony przysmak większości dzieci, które wprost szaleją na ich punkcie. Każda pora jest dobra, żeby zjeść pyszną czekoladkę Toffifee. Poza smakiem wyróżniają się one także nietypowym kształtem oraz opakowaniem, a wyjmowanie każdej czekoladki daje wielką frajdę. Kupienie takich czekoladek na prezent jest idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji. Nie ważne czy to jest dzień dziecka, dzień mamy, urodziny czy imieniny, osoba, która dostanie takie czekoladki na pewno będzie z nich zadowolona.

Pełna nazwa czekoladek Toffifee brzmi: Toffifee orzech laskowy w karmelu, kremie orzechowym i czekoladzie. Są to niesamowicie smaczne czekoladki, którymi można się delektować dniami i nocami. A swój niepowtarzalny smak zawdzięczają temu, co jest w nich zawarte, a jest to wiele dobrego i smacznego, a mianowicie: są to chrupiące orzechy w karmelu z kremem orzechowym i małym dodatkiem bardzo smacznej czekolady. Jest to idealna wprost kombinacja, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

Oprócz tego mamy dodatkową gwarancję od dystrybutora, że Toffifee jest produkowane pod  ścisłą kontrolą jakościową i powinno dotrzeć do każdego w doskonałym stanie. Jeżeli natomiast chodzi o skład czekoladek Toffifee to wygląda on następująco: orzech laskowy to 10 procent, karmel to aż 41 procent, krem orzechowy to dobre 37 procent oraz czekolada, która zajmuje 12 procent. Składniki dodatkowe, o których powinniśmy wiedzieć to: cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, produkt z serwatki (mleka), substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy, miazga kakowa, skondensowane mleko odtłuszczone, skondensowana słodka serwatka (z mleka), laktoza (z mleka), kako odtłuszczone, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, odtłuszczone mleko w proszku, syrop sacharozowy, emulgator: lecytyny (soja), sól oraz aromaty. Oprócz tego produkt może zawierać śladowe ilości migdałów, orzeszków ziemnych oraz innych orzechów. Produkty napisane pogrubioną czcionką są to produkty na które mogą być uczuleni alergicy, wobec tego dokładnie powinniście przeczytać skład.

Co do wartości odżywczej to na 100 gram przypada: 2153 kJ wartości energetycznej oraz 516 kalorii. Jeśli chodzi o tłuszcze to wynoszą one 28, 7 gram, w tym tłuszcze nasycone to 12,6 gram. Natomiast węglowodany to aż 58, 5 gram, w tym cukry to 48, 5 gram. Zawartość białka wynosi 5,9 gram, a soli 0,22 gram.

Produkt wyprodukowano w Niemczech przez producenta AUGUST STORCH KG, D-13403 Berlin, Niemcy.