Cukierki różne rodzaje!

Nie ma co ukrywać, że niema każdy ma słabość do łakoci, a cukierki to jedne z najlepszych słodkich  przekąsek. Poniżej znajdziesz opis 5 rodzajów cukierków, po które warto sięgnąć, gdy złapie Cie „mały głód”.

1.    Big Ben – orzeszki ziemne w czekoladzie, pakowane w torebki po 250 gram. Cena za jedno opakowanie wynosi około 7 złotych. Są to orzeszki ziemne polane pyszną, słodką polewą czekoladową. Chrupiące orzeszki ziemne są to orzechy ziemne w całości polane grubą warstwą mlecznej czekolady, które są bardzo smaczne i pożywne.

2.    Bransoletki pudrowe Dropsy -  są to cukierki połączone ze sobą gumką, o smaku owocowym. W pudełku znajduje się 48 sztuk, cena za opakowanie to 24,99 złotego.

3.    Cukierki Argo cytruski Karmelki z nadzieniem – są to przepyszne cukierki z nadzieniem, które możesz zjeść w każdej chwili, gdy najdzie Cię ochota na słodkie. Pakowane są po 500 sztuk, a ich cena to 44, 99 złotego, przy czym wychodzi tylko 9 groszy za jednego cukierka, a to naprawdę korzystna cena. Są to pyszne polskie cukierki produkowane przez firmę Argo. Mamy do wyboru aż cztery smaki, są to: pomarańcza, grejpfrut, cytryna oraz limonka.

4.    Cukierki Argo miętowe Mint Fresh Karmelki z nadzieniem -  podobnie jak cukierki Argo cytrusiki Karmelki z nadzieniem, tylko zamiast cytrusowego posmaku możemy się cieszyć miętową świeżością przez cały dzień. Jest to świetna, orzeźwiająca przekąska, gdy jesteśmy zmęczeni po całym dniu pracy to na pewno odrobina miętowych cukierków z nadzieniem doda nam energii. One również pakowane są po 500 sztuk, a koszt całej paczki wynosi 44,99 złotego.

5.    Cukierki Fini Zombie owocowe z gumą -  są to przepyszne cukierki, produkowane przez hiszpańską firmę Finii. Mają one bardzo wyrazisty smak owocowo-kwaśny, a w środku cukierków znajduje się guma balonowa, która stanowi świetną niespodziankę oraz frajdę dla każdego dziecka. Istotne jest również to, że jest to produkt bezglutenowy, a więc możemy tego rodzaju cukierki bez większej obawy podać naszemu dziecku, nawet temu, które uczulone jest na gluten. Co do samych cukierków to masa gumy wynosi około 5 gram, natomiast jej średnia to 2 centymetry. Jeżeli chodzi o cukierki firmy Fini to przede wszystkim charakteryzują się one bardzo, a to bardzo intensywnym zapachem oraz smakiem. Są one zapakowane w dość spore opakowanie, w którym jest dobre 200 sztuk cukierków, natomiast sam kartonik pełni funkcję stojaka. W pudełku każdy cukierek jest dokładnie zapakowany, osobno od innych. Cena za 200 sztuk cukierków wynosi tylko 44,99 złotego, a to znaczy, że naprawdę się opłaca i warto je kupić.