Lizaki w oryginalnych kształtach część 1

Kiedyś lizak charakteryzował się przede wszystkim tym, że był okrągły, ewentualnie zawijany niczym ślimak, ale obecnie producenci słodyczy wręcz ścigają się w produkcji co raz to bardziej oryginalnych oraz fantazyjnych kształtów lizaków. Poczynając od lizaków w kształcie serca, kończąc na lizakach chociażby w kształcie koguta… wiele takich i innych lizaków o oryginalnych kształtach można nabyć  w niejednym sklepie. Poniżej znajdziecie opis kilku naprawdę oryginalnych i ciekawych lizaków.

•     Lizaki Alandis Koguciki Kogut Koguty – są to lizaki, które mają kształt czerwonych kogucików. Jeżeli chodzi o wagę takiego lizaka to wynosi ona czternaście gram. Co do wymiarów Lizaków Alandis Koguciki Kogut Koguty to wyglądają one następująco: 5 centymetrów na 3 centymetry na 12 centymetrów. Z czego 5 centymetrów to długość lizaka, 3 centymetry to jego szerokość, a 12 centymetrów to jego długość razem z patyczkiem. Każdy lizak jest osobno zapakowany w folię. Co do smaku to jest to owocowy smak malinowy. W jednym opakowaniu znajduje się 70 sztuk lizaków, a cena takiego opakowania wynosi 41, 99 złotego.

•     Lizaki kwiatuszki Gerber kolorowe – są to bardzo smaczne i słodkie lizaki, które mają kształt kolorowych kwiatków. Jeżeli chodzi o wymiary to wynoszą one 6 centymetrów na 6 centymetrów na 15 centymetrów. Gdzie 6 centymetrów to długość lizaka, kolejne 6 centymetrów to jego szerokość, natomiast 15 centymetrów to wymiar długości lizaka razem z patyczkiem. Lizaki kwiatuszki Gerber kolorowe dostępne są w trzech, różnych kolorach, są to: zielony, żółty oraz czerwony. Tego rodzaju lizaki doskonale spisują jako prezenty na różnorakie przyjęcia, śluby, urodziny oraz inne okazje. Dodatkowo lizaki kwiatuszki Gerber kolorowe wyśmienicie prezentują się na żywo. Każdy lizak jest pakowany osobno w przeźroczystą folię. W jednym opakowaniu znajduje się dziesięć sztuk, a cena takiego opakowania wynosi to trzynaście złotych, w tym cena jednego lizaka wynosi 1,30 zł.

•     Lizaki Gangnam Style – są to lizaki w kształcie rapera PSY w tacu Gangnam Style, ostatnio cieszącym się dużą popularnością. Kupno takiego lizaka to bardzo pomysłowy oraz oryginalny prezent dla każdego, ponieważ są one bardzo rzadko spotykane. Jeżeli chodzi o wymiary takich lizaków to wyglądają one następująco: 10 centymetrów na centymetrów na 1,5 centymetra na 15 centymetra. Z czego 10 centymetrów to długość lizaka, 5 centymetrów to jego szerokość, 1,5 centymetra to jego grubość, a 15 centymetra to jego długość wraz z patyczkiem. Waga takiego lizaka to 60 gram. Lizaki mają bardzo wyraźne kształty, do ich odlania użyto form bardzo wysokiej jakości, dlatego cena ich wynosi 67, 49 zł za 15 sztuk. Dodatkowo lizaki charakteryzują się pysznym smakiem, a to nie zawsze idzie w parze z ładnym wyglądem. Doskonale spisują się na przyjęciach, eventach, imprezach oraz innych okazjach. Lizaki bardzo dobrze prezentują się na żywo. Każdy lizak jest pakowany osobno w przeźroczystą folię.