Lizaki walentynkowe

Walentynki to coraz bardziej popularne i ulubione święto wszystkich zakochanych. Jest to także świetna okazja, aby powiedzieć drugiej osobie co do niej czujemy. Doskonałym pomysłem na ukazanie uczuć bliskiej osobie jest podarowanie jej walentynkowego lizaka w kształcie serca! Obecnie w Internecie można kupić naprawdę przeróżne lizaki walentynkowe, a jednej są ładniejsze od drugich. Mamy do wyboru lizaki z napisem Love i kocham Cię. Wybór należy do Ciebie! Poniżej znajdziesz kilka przykładów walentynkowych lizaków, nad których kupnem warto pomyśleć, jeśli chcesz sprawić słodką przyjemność swojej drugiej połówce.

•     Lizaki owocowe Czerwone Serca – są to duże lizaki owocowe na patyku o kształcie serca. Jest to doskonały prezent na każde walentynki i na pewno sprawi, że bliska Ci osoba się uśmiechnie. Lizaki owocowe Czerwone Serca są w kolorze czerwonym, a na foli zewnętrznej znajdują się różne walentynkowe napisy. Waga jednego lizaka to 60 gram. W jednym opakowaniu znajduje się 26 sztuk lizaków owocowych Czerwone Serca, a cena za takie opakowanie wynosi 64, 74 złotego przy czym, cena jednego lizaka to 2, 49 złotego co jest naprawdę śmieszną ceną, biorąc pod uwagę, jak smaczne i pięknie wyglądające są lizaki owocowe Czerwone Serca. Zdecydowanie warto je kupić i sprawić oryginalny prezent swojej drugiej połówce.

•     Lizaki mini Serduszka serca – są to słodkie lizaki, które mają kształt mini serduszek. Jeśli chodzi o wymiary tych lizaków to wynoszą one: 3 centymetry na 3 centymetry, na centymetr na 17,5 centymetra. Z czego 3 centymetry to do długość lizaka, kolejne 3 centymetry to jego szerokość, jeden centymetr to jego grubość natomiast 17, 5 centymetra to długość lizaka łącznie z patyczkiem. Waga jednego lizaka wynosi 10 gram. Lizaki mini serduszka serca pakowane są w paczkach po 50sztuk, a cena takiej paczki to koszt rzędu 39, 99 złotego. Lizaki te mają bardzo wyraziste kształty, a do ich odlania użyto form najlepszej jakości. Dodatkowo lizaki serduszka charakteryzują się niesamowitym i niezapomnianym smakiem, a to rzadko idzie w parze z ładnym wyglądem. Tego rodzaju lizaki idealnie spiszą się na wszelkiego rodzaju imprezach, przyjęciach, urodzinach oraz innych okazjach typu na przykład walentynki. Każdy lizak pakowany jest osobno w przeźroczystą folię.

•     Lizaki serca z napisem LOVE – są to słodkie lizaki w kształcie serc z wypukłym napisem LOVE. Co do ich wymiarów to wynoszą one: 7 centymetrów na 7 centymetrów, na 13, 5 centymetra. Z czego 7 centymetrów do długość lizaka, kolejne 7 centymetrów to jego szerokość, a 13, 5 centymetra to długość lizaka łącznie z patyczkiem. Waga jednego lizaka wynosi 40 gram, lizaki pakowane są po 40 sztuk, a cała paczka lizaków serc z napisem LOVE kosztuje 63, 99 złotego. Lizaki serca z napisem LOVE świetnie nadają się na przyjęcia, śluby, urodziny, walentynki oraz inne okazje. Dodatkowo bardzo atrakcyjnie i efektownie prezentują się na żywo. Każdy lizak jest pakowany osobno w przeźroczystą folię.