Czekolada okienko NUSSBEISSER z orzechami

Czekolada okienko NUSSBEISSER z orzechami

Czekoladowe okienko NUSSBEISSER z orzechami to jedna z najlepszych czekolad, które można komuś polecić. Czekoladowe okienko NUSSBEISSER to czekolada mleczna z całymi orzechami, czyli nie mniej ni więcej, ale legendarna czekolada z okienkiem. Trudno znaleźć osobę, która nie kojarzyłaby tego produktu, ponieważ ten produkt to klasyka. Jego opakowanie nie zmieniło się przez wiele lat, przynajmniej nie zmieniło się jakoś bardzo zauważalnie.

Jeżeli chodzi o skład tej przepysznej czekolady to przedstawia on się następująco: cukier, orzechy laskowe w dwudziestu trzech procentach, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyna sojowa, E 476, lecytyna słonecznikowa) oraz aromat. Czekoladowe okienko NUSSBEISSER może zawierać śladowe ilości orzechów oraz pszenicy. Pogrubione produkty mogą być szkodliwe dla alergików, dla tego przed spożyciem powinni oni dokładnie przeczytać skład.

Co do wartości odżywczej to w stu gramach wartość energetyczna wynosi 2320 kJ, a w tym 555 kalorii. Natomiast, jeżeli chodzi o zawartość tłuszczu to wynosi ona 36 gram, w tym kwasy tłuszczowe nasycone wynoszą 14, 5 grama. W przypadku węglowodanów to jest czterdzieści osiem i pół grama, w tym czterdzieści sześć i pół grama cukrów. Co do błonnika to w 100 gramach czekoladowego okienka NUSSBEISSER jest go aż trzy i dziewięć gram. Natomiast zawartość białka wynosi siedem i osiem grama. Jeżeli chodzi o zawartość soli do wynosi ona 0,33 grama. Generalnie przyjmuje się, ze referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej dorosłej osoby powinna wynosić 8400kJ/2000kcal. Czekoladę powinniśmy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Jest to naprawdę smaczna czekolada, a jej tajemnica leży w jej prostocie. Jest to słodka, mleczna czekolada dobrej jakości, z prawie że idealnym orzechami laskowymi. Ciągle niezmiennie smaczna i nadzwyczajna. Dystrybutorem czekolady NUSSBEISSER jest Mondelez Polska S.A., znajdujący się na ulicy Domaniewskiej 49, 02-672 w Warszawie.

Cena takiej czekolady to 4,69 złotego – nie jest to więc majątek, dlatego raz na jakiś czas możemy pozwolić sobie na więcej czekoladowych przyjemności połączonych z niepowtarzalnym smakiem pysznych orzechów laskowych. Jest to mały wydatek, a wiele radości, ponieważ czekolada NUSSBEISSER to znana i dobra marka, która oferuje dobrej i wysokiej jakości słodycze, które warto kupić.