Lizaki w oryginalnych kształtach część 1

Kiedyś lizak charakteryzował się przede wszystkim tym, że był okrągły, ewentualnie zawijany niczym ślimak, ale obecnie producenci słodyczy wręcz ścigają się w produkcji co raz to bardziej oryginalnych oraz fantazyjnych kształtów lizaków. Poczynając od lizaków w kształcie serca, kończąc na lizakach chociażby w kształcie koguta… wiele takich i innych lizaków o oryginalnych kształtach można nabyć  w niejednym sklepie. Poniżej znajdziecie opis kilku naprawdę oryginalnych i ciekawych lizaków.

•     Lizaki Piłki Mundial – są to słodkie i smaczne lizaki w kształcie piłki. Jeżeli chodzi o wymiary takich lizaków to wyglądają one następująco: 5 centymetrów na 0,5 centymetra na 14, 5 centymetra. Z czego 5 centymetrów do średnica lizaka, 0,5 centymetra to jego grubość, a 14, 5 centymetra to jego długość razem z patyczkiem. Jeden lizak waży dokładnie 25 gram. Na lizakach widnieją piłki z kolorowymi łatami. Lizaki Piłki Mundial mają bardzo wyraziste kształty, a do ich odlania użyto form bardzo wysokiej jakości, wobec tego nie powinna dziwić ich cena, która wynosi 59, 99 złotego za jedno opakowanie. W jednym opakowaniu znajduje się 30 sztuk lizaków Piłki Mundial. Każdy lizak jest pakowany osobno w przeźroczystą folię, dodatkowo lizaki prezentują się niezwykle atrakcyjnie na żywo i są doskonałym prezentem dla dziecka.

•     Lizaki system Android – to słodkie lizaki w kształcie zielonych robocików na patyku. Co do wymiarów to wynoszą one następująco: 6,5 centymetra na 5,5 centymetra, na 0,8 centymetra na 12, 5 centymetra. Z czego 6,5 centymetra to długość lizaka, 5,5 centymetra to jego szerokość, 0,8 to jego grubość, natomiast 12,5 centymetra to długość lizaka z patyczkiem. Waga każdego lizaka wynosi 30 gram. Lizaki pakowane są w paczkach po 30 sztuk, a cena jednej takiej paczki to 52, 99 złotego. Warto też zauważyć, że lizaki te mają niesamowicie wyraziste kształty, dzięki temu, że do ich odlania użyto form o bardzo wysokiej jakości. W dodatku lizaki te charakteryzują się przepysznym i wyśmienitym smakiem, a to rzadko idzie w parze z dobrym wyglądem słodyczy. Są to lizaki idealne na eventy, przyjęcia oraz imprezy, a ich dużym atutem jest to, że pięknie prezentują się na żywo.

•     Lizaki Zajączki Wielkanocne – to słodkie lizaki w kształcie Zajączków Wielkanocnych. Jeżeli chodzi o ich wymiary to wyglądają one następująco: 6,5 centymetra na 5 centymetrów, na 1,5 centymetra, na 15,5 centymetra. Z czego 6,5 centymetra jest to długość lizaka, 5 centymetrów to jego szerokość, 1,5 centymetra to jego grubość, a 15, 5 centymetra to długość lizaka w połączeniu z patyczkiem. Waga jednego lizaka Zajączka Wielkanocnego wynosi 38 gram. Lizaki pakowane są w paczkami po 25 sztuk, z czego koszt takiej paczki to 49, 99 złotego. Należy zaznaczyć, że lizaki posiadają wyjątkowo wyrazisty kształt, dlatego, ze do ich odlania użyto form najlepszej jakości. Jakby tego było mało to lizaki charakteryzują się pysznym smakiem, a to nie zawsze idzie w parze z ładnym wyglądem. Tego rodzaju lizaki świetnie sprawdzają się na przyjęciach oraz imprezach. Dodatkowym ich atutem jest to, ze doskonale prezentują się na żywo.